یه بهار قشنگ

سلام

امیدوارم که بهار خوبی رو شروع کرده باشید چون از قدیم گفتن سالی که نکوست از بهارش پیداست . من که تا اینجا بهار خوبی داشتم ( خدا بقیه‌اش رو به خیر کنه ) فکر می کنم آقاپسر هم بهار خوبی داره ( باید از خودش بپرسید )

امسال لحظه‌ی سال تحویل روبروی کسی نشسته بودم که از همه‌ی وجودم بیشتر دوستش دارم . کسی که همیشه آرزوی داشتنش رو داشتم و حالا اون مال منه . کسی که امروز از خودم هم به من نزدیکتره . کسی که عاشقش هستم و این قشنگترین تحویل سال برای من بود . شاید بین شما کسی باشه که عاشق باشه ( حتما هست ) ومن می دونم که اونها درک می‌کنن که من دارم از چه حس قشنگی حرف می‌زنم . اینکه آدم احساس کنه که همه‌ی دنیا توی دستشه و همه‌ی هستی مال اونه و روبروش نشسته و داره شروع یک سال جدید رو تجربه می‌کنه . واقعا خیلی لذت داره .

تازه این اولش بود . از سیزده روز عید من و آقاپسر ده روز رو با هم زندگی کردیم . نمی دونید چقدر خوش گذشت . دل همتون بسوزه شماها که نمی دونید کنار آقاپسر غذا خوردن ، با آقاپسر فیلم دیدن و توی بغل آقاپسر شب رو به صبح رسوندن چه نعمت بزرگیه . کاش امسال همین طور خوب و قشنگ ( برای همه ) پیش بره . آمین

امیدوارم هر کدوم از شما هم یک کسی رو داشته باشید که از بودن کنارش لذت ببرین .

/ 0 نظر / 15 بازدید