ازت شاکی ام

آقاپسر گل من با وجود این که خیلی دوستت دارم ولی یه وقتها خیلی ازت ناراحت می شم . آقاپسر من یه رنم و دوست ندارم ببینم شوهرم با زن های دیگه خوش و بش می کنه . آخه دلیلی نداره که تو انقدر با همکارای زنت شوخی و بگوبخند بکنی .

چرا باید سرحال بودن و خنده و شوخی ات مال اونها باشه و خسته گی و اخم و خوابت مال من ؟ چرا تمام جمله ها و شوخی ها و جملاتی رو که بین تو و اونها رد و بدل می شه حفظی و با خنده و ذوق تعریفشون می کنی اما من صد بار هم که باهات حرف می زنم خیلی زود حرفهام یادت می ره ؟

داشتم دیوونه می شدم وقتی تو موبایلت عکس خانم م رو دیدم . احساس می کردم داره بهم توهین می شه وقتی گفتی عکسشو فرستاده که براش بریزم رو کامی . مگه خودش چلاقه خبر مرگش ؟ مگه می شه یه آدم موبایل باز بلد نباشه عکس از رو موبایلش بریزه رو کامش . مگه دفعه اول بوده که عکس می گیره این عوضی .

می دونی چه حالی شدم وقتی بعد از دیدن اون عکس جلوی مامانم اینها برگشتی می گی خانم م اسم خودشو گذاشته آنجلینا جولی و منم بهش گفتم اگه تو آنجلینا جولی هستی منم براد پیتم ، ؟

حالم داشت به هم می خورد داشتم گر می گرفتم . دلم می خواست بزنم توی دهنت . دلم می خواست زمین دهن باز می کرد و منو فرو می داد . می دونی چه صحنه ای اومد جلوی چشمام . ببخشید انقدر واضح می گم ولی یاد اون صحنه ی خانم و آقای اسمیت افتادم که بعد از کلی دعوا و تیراندازی داشتن ایستاده سکس می کردن و یه لحظه تو و اون خانوم همکارت رو جای اونها دیدم .

اصلا قشنگ نبود کاش از گشنگی می مردیم کاش از بی پولی دربه در می شدیم ولی تو توی این دانشگاه لعنتی استخدام نمی شدی .

کاش همیشه به میل خودت حلقه ات رو دستت می کردی و انقدر ازش فراری نبودی . کاش همیشه زندگی مون مثل 1-2 شال پیش بود . کاش هنوز برای من وقت داشتی و کاش هنوززمانی رو که پیش منی بیدار می موندی به شوق دیدن من .

آقاپسر هیچ وقت و هیچ وقت نمی خوام بفهمم و قبول کنم که با کس دیگه ای هستی یا به یه زن دیگه بیشتر از من توجه و علاقه داری یا حتی از سر تفریح یا سادگی رفتی سراغ یکی دیگه . اگر هم این کارو کردی نزار بفهمم . خواهش می کنم .  ازت خواهش می کنم حداقل جلوی دیگران باهام درست حرف بزن و نزار خجالت بکشم و خورد بشم .نگراندل شکسته


/ 6 نظر / 21 بازدید
سارا

سلام عزیزم وااااااااااااااااای شانسی پیغام دادم دیدم رسییییییییید[دست][هورا]ناراحت نباش عزیزم.میدونم چی میگی.[ناراحت]از این زنهای .... که میان تو زندگی مردم و زندگیارو خراب میکنن زیادن.ولی خب به مرد بستگی داره،که شوشوی تو حتماااااااااااا شوشوی وفادارو خوبیه[دست]

آیدا مسروری

[ماچ] قربونت برم که اصلا بهت نمیاد ناراحت باشی[قلب] میگما مهسا جونم...زیاد بهش حساس نشو..مردا از این که ما بهشون حساس بشیم و هی به زنای دیگه حسودی کنیم کیف میکنن[عصبانی] زیاد به روش نیار [چشمک]

مامان دیبا و پرند

سلام دوستم اون خانم رو می شناسی ؟ شاید اصلا ارزش فکر کردن هم نداشته باشه . مواظب خودت و آرامشت باش.[گل][گل]