یک سال گذشت

سلام .

سال نو رو به همه ی شما دوستای عزیز تبریک می گم .

شاید این آخرین مطلبی باشه که توی سال 83 می نویسم و تا 13 بدر هم نتونم مطلب بذارم (چون سر کار نمی یام و خونه هم اینترنت نداریم )

یک سال دیگه هم گذشت ، یک سال پر غصه و شادی ، اما امسال برای ما با سالهای دیگه فرق داشت . امسال یکی و شاید اصلا بهترین سال زندگی من بود . وقتی برمی گردم و پشت سرم رو نگاه می کنم می بینم خیلی عوض شدم همونطور که مسیر زندگی ام عوض شده . فروردین سال 83 من و آقاپسر فقط یک دختر و پسر بودیم که عاشق هم بودیم و آرزومون این بود که با هم ازدواج کنیم اما اسفند 83 من و آقاپسر یک زن و شوهریم که خیلی بیشتر از قبل همدیگه رو دوست داریم و حالا آرزومون اینه که با هم زندگی کنیم و بتونیم همدیگه رو خوشبخت کنیم . می بینید حداقل ما دو تا که این همه فرق کردیم و خوشبختانه این تفاوت با پیشرفت بوده یعنی عقب گرد نداشتیم .

نمی دونم شما هم عوض شدید یا نه اما اگه برام بگید خوشحال می شم .

دلم می خواد سال آینده خیلی بهتر و پربارتر از امسال باشه . دلم می خواد سال آینده حداقل چند قدم از امسال برم جلوتر البته همراه آقاپسر .

برامون دعا کنید که بتونیم چیزهایی رو که می خواهیم به دست بیاریم .

برای همتون آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم که همیشه موفق و سلامت باشید و به همه آرزوهاتون برسید . از همه دوستانی هم که به ما سر می زنن و نظراشون رو به ما میگن ممنونم  به امید سالهای بهتر .

تا سال 84 خدانگهدار و به امید دیدار .

/ 0 نظر / 16 بازدید