مثنوی عشق
وبلاگ مشترک یک زوج جوان اینترنتی
درباره وبلاگ
دخترخانم

من(متولد63)وآقاپسر(متولد57) اسفند 81 تو سایت نغمه با هم آشنا شدیم و این آشنایی منجر به عشق و بعد هم ازدواجمون شد . این وبلاگ هم سرگذشت عشق ماست .

نويسندگان
RSS Feed
Daisypath Anniversary tickers ****************** Daisypath Anniversary tickers
سه‌شنبه ٢٧ امرداد ۱۳۸۳ :: ۱۱:٢٩ ‎ب.ظ ::  نويسنده : دخترخانم

اول : سلام

دوم : از همه ی شما که به ما سر می زنید متشکرم لطف کنید حالا که زحمت می کشید می یاید یه نظری هم بدید که آدم بفهمه بقیه راجع به حرفهاش چی فکر می کنن .

سوم : اینجانب دخترخانم از تاریخ 30/5/83 از داشتن نعمت بزرگی به نام «خط تلفن » محروم می شم (فعلا) . اینجوری نگام نکنید پیش خودتون هم نگید اول مودمش خدابیامرز شد حالا خط تلفن .خب دیگه به این می گن بازی روزگار .علتش هم اینه که جمعه قراره که بنده به همراه خانواده ی محترم به منزل جدید در کرج نقل مکان کنیم . بله دیگه کلی هم از آقاپسر عزیز دلم دورمی شم .باز اینترنایت رو میشه با کافی نایت حلش کرداما دیگه هیچ جوری نمی شه روزی 6-5 ساعت با آقاپسر صحبت کرد .هی بخت سیاه .اما احتمالا تا جمعه اقدام به خفه کردن خودم می کنم (آلت قتل : نوشتن تو اینجاوصحبت کردن با آقاپسر).

راستی فردا صبح قراره که آقاپسر با مادر دخترخانم تماس بگیره ویه روز باهاشون قرار بذاره که بره خونشون خواستگاری ،اونم تنهایی .

دعاکنید که مادر دخترخانم قبول کنه وهمه چیز همون طوری که این دو تا بنده ی خدا می خوان پیش بره .هم اکنون نیازمند دعای خیرتان هستیم .

 

دخترخانم

 موضوع مطلب :