مثنوی عشق
وبلاگ مشترک یک زوج جوان اینترنتی
درباره وبلاگ
دخترخانم

من(متولد63)وآقاپسر(متولد57) اسفند 81 تو سایت نغمه با هم آشنا شدیم و این آشنایی منجر به عشق و بعد هم ازدواجمون شد . این وبلاگ هم سرگذشت عشق ماست .

نويسندگان
RSS Feed
Daisypath Anniversary tickers ****************** Daisypath Anniversary tickers
پنجشنبه ٢٢ امرداد ۱۳۸۳ :: ٩:٤٤ ‎ب.ظ ::  نويسنده : دخترخانم

سلام

من برگشتم .دوباره مودم خریدم .دیروز صبح با بهترین دوستم (خانوم خانوما )رفته بودم کارت ورودی کنکور کاردانی به کارشناسی رو بگیرم .از اون ور رفتیم که خانوم خانوما ساعت خرید.بعدآقاپسر اومدوباهم رفتیم وآقاپسر گل برای اینجانب یک فقره مودم خریدبنده هم به محض رسیدن به منزل اقدام به اتصال آن نموده وسیستم را راه اندازی نمودم .اما ادامه ی داستان :

می دونین مامان آقاپسر راضی نمی شه که این دختر خانم بشه عروسش .وضعیت هم خرابه آخه مامان دخترخانم هم دیگه عصبانی شده ومی گه :"یا رومی روم ،یا زنگیه زنگ " یکی هم نیست به مامان آقاپسر بگه :"آخه شما چی می خواین دیگه ؟دخترخانم به این خوبی ،خانمی ،خوشگلی ،خوش تیپی ،مهربونی ،باشعوریعاشق آقاپسر هم که هست پس چرا می گین نه ؟

خلاصه عرضم به خدمت شریف دوستان عزیز که زندگی واسه دخترخانم وآقاپسر شده جهنم .به خدا دخترخانم دیوونه ی آقاپسره ،آقاپسر هم همین طور .اما دیگران درک نمی کنن .دوستای خوبم واسه اونا دعا کنید اگر هم فکری دارید حتما بگید.

 

دخترخانم  

 موضوع مطلب :